RN60D3924FRE6
MFR.Part #
RN60D3924FRE6
JLCPCB Part #
C3463213
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.92MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors