595D227X96R3D2W
MFR.Part #
595D227X96R3D2W
JLCPCB Part #
C4982116
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 140mΩ 220uF 6.3V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS