RN60D3572FBSL
MFR.Part #
RN60D3572FBSL
JLCPCB Part #
C1429668
Description
-65℃~+175℃ 250mW 35.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors