RN60D34R7FB14
MFR.Part #
RN60D34R7FB14
JLCPCB Part #
C1395023
Description
-65℃~+175℃ 250mW 34.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors