P0805E4021BBW
MFR.Part #
P0805E4021BBW
JLCPCB Part #
C4203384
Description
-55℃~+155℃ 0.2W 4.02kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount