RN60D3243FR36
MFR.Part #
RN60D3243FR36
JLCPCB Part #
C3352112
Description
-65℃~+175℃ 250mW 324kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors