RN60D3240FRSL
MFR.Part #
RN60D3240FRSL
JLCPCB Part #
C1782459
Description
-65℃~+175℃ 250mW 324Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors