TNPU080556K0AZEN00
MFR.Part #
TNPU080556K0AZEN00
JLCPCB Part #
C4324934
Description
-55℃~+125℃ 125mW 56kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS