RN60D31R6FBSL
MFR.Part #
RN60D31R6FBSL
JLCPCB Part #
C1428774
Description
-65℃~+175℃ 250mW 31.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors