TNPW0805120RDEEA
MFR.Part #
TNPW0805120RDEEA
JLCPCB Part #
C3966177
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS