RN60D3091FR36
MFR.Part #
RN60D3091FR36
JLCPCB Part #
C3492918
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors