RN60D2R21FB14
MFR.Part #
RN60D2R21FB14
JLCPCB Part #
C1418896
Description
-65℃~+175℃ 2.21Ω 250mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors