RN60D2R20FB14
MFR.Part #
RN60D2R20FB14
JLCPCB Part #
C1404777
Description
-65℃~+175℃ 2.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors