RN60D2744FB14
MFR.Part #
RN60D2744FB14
JLCPCB Part #
C1423448
Description
-65℃~+175℃ 2.74MΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors