AZ23B27-HE3-08
MFR.Part #
AZ23B27-HE3-08
JLCPCB Part #
C6466792
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 100nA@20V 26.46V~27.54V 27V 300mW 80Ω 80Ω ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS