RN60D26R7FRE6
MFR.Part #
RN60D26R7FRE6
JLCPCB Part #
C3506204
Description
-65℃~+175℃ 250mW 26.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors