RN60D6492FBSL
MFR.Part #
RN60D6492FBSL
JLCPCB Part #
C1428097
Description
-65℃~+175℃ 250mW 64.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors