RN60D2673FB14
MFR.Part #
RN60D2673FB14
JLCPCB Part #
C3562318
Description
-65℃~+175℃ 250mW 267kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors