RN60D2614FB14
MFR.Part #
RN60D2614FB14
JLCPCB Part #
C1423599
Description
-65℃~+175℃ 2.61MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors