RN60C10R0FRE6
MFR.Part #
RN60C10R0FRE6
JLCPCB Part #
C1773947
Description
-65℃~+175℃ 10Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors