RN60D2262FBSL
MFR.Part #
RN60D2262FBSL
JLCPCB Part #
C1428591
Description
-65℃~+175℃ 22.6kΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors