RN60D2213FBSL
MFR.Part #
RN60D2213FBSL
JLCPCB Part #
C1429561
Description
-65℃~+175℃ 221kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors