RN60D2202FRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60D2202FRE6
JLCPCB Part #
C1856117
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 22kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors