RN60D2200FRE6
MFR.Part #
RN60D2200FRE6
JLCPCB Part #
C1771290
Description
-65℃~+175℃ 220Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors