RN60D2153FB14
MFR.Part #
RN60D2153FB14
JLCPCB Part #
C3354333
Description
-65℃~+175℃ 215kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors