CMF6014R000FKR6
MFR.Part #
CMF6014R000FKR6
JLCPCB Part #
C1770991
Description
-55℃~+175℃ 14Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors