RN60D2001FRSL
MFR.Part #
RN60D2001FRSL
JLCPCB Part #
C3401320
Description
-65℃~+175℃ 250mW 2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors