RN60D2003FR36
MFR.Part #
RN60D2003FR36
JLCPCB Part #
C1770320
Description
-65℃~+175℃ 200kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors