293D336X5016D2TE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
293D336X5016D2TE3
JLCPCB Part #
C1960753
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 16V 33uF 700mΩ ±5% 2917 Tantalum Capacitors ROHS