RN60D10R2FRSL
MFR.Part #
RN60D10R2FRSL
JLCPCB Part #
C3354779
Description
-65℃~+175℃ 10.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors