RN60D17R8FRSL
MFR.Part #
RN60D17R8FRSL
JLCPCB Part #
C1782675
Description
-65℃~+175℃ 17.8Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors