RN60D16R9FRE6
MFR.Part #
RN60D16R9FRE6
JLCPCB Part #
C1775756
Description
-65℃~+175℃ 16.9Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors