RN60D16R5FBSL
MFR.Part #
RN60D16R5FBSL
JLCPCB Part #
C1428454
Description
-65℃~+175℃ 16.5Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors