RN60D1692FB14
MFR.Part #
RN60D1692FB14
JLCPCB Part #
C1424978
Description
-65℃~+175℃ 16.9kΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors