RN60D15R0FRE6
MFR.Part #
RN60D15R0FRE6
JLCPCB Part #
C1856128
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 15Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors