RN60D15R0FR36
MFR.Part #
RN60D15R0FR36
JLCPCB Part #
C3572483
Description
-65℃~+175℃ 15Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors