RN60D1582FRSL
MFR.Part #
RN60D1582FRSL
JLCPCB Part #
C1782830
Description
-65℃~+175℃ 15.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors