RN60D1580FBSL
MFR.Part #
RN60D1580FBSL
JLCPCB Part #
C3497087
Description
-65℃~+175℃ 158Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors