RN65D1470FBSL
MFR.Part #
RN65D1470FBSL
JLCPCB Part #
C1427281
Description
-65℃~+175℃ 147Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors