RN60C5052DR36
MFR.Part #
RN60C5052DR36
JLCPCB Part #
C3394717
Description
-65℃~+175℃ 250mW 50.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors