RN60D13R0FRSL
MFR.Part #
RN60D13R0FRSL
JLCPCB Part #
C1783249
Description
-65℃~+175℃ 13Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors