RL07S471JRE6
MFR.Part #
RL07S471JRE6
JLCPCB Part #
C1775727
Description
-65℃~+175℃ 250mW 470Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors