MRS16000C5112FCT00
MFR.Part #
MRS16000C5112FCT00
JLCPCB Part #
C1379009
Description
-55℃~+155℃ 400mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS