RN60D1302FR36
MFR.Part #
RN60D1302FR36
JLCPCB Part #
C3423344
Description
-65℃~+175℃ 13kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors