RN60D1200FRE6
MFR.Part #
RN60D1200FRE6
JLCPCB Part #
C3468671
Description
-65℃~+175℃ 120Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors