MKP1847C630315Y5
MFR.Part #
MKP1847C630315Y5
JLCPCB Part #
C3809015
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+85℃ 30uF 310V、630V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS