RN60D1180FBSL
MFR.Part #
RN60D1180FBSL
JLCPCB Part #
C1429779
Description
-65℃~+175℃ 118Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors