RN60C4992FBSL
MFR.Part #
RN60C4992FBSL
JLCPCB Part #
C1430137
Description
-65℃~+175℃ 250mW 49.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors