RN60D10R5FBSL
MFR.Part #
RN60D10R5FBSL
JLCPCB Part #
C1429341
Description
-65℃~+175℃ 10.5Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors