RNC55H1003FRRE665
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55H1003FRRE665
JLCPCB Part #
C3523641
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors